O Fitness čaji

Fitness Tea™ – Fitness Čaj a dva druhy: B-fit™ a B-Young™ to jsou dvě zdravé směsi čajů pro nejlepší wellness a zdravý životní styl. Fitness čaje jsou 100% přírodního a rostlinného původu. Čaje obsahují pouze prvotřídní přírodní suroviny. Fitness čaje podporují díky vysokému obsahu antioxidantů funkce všech hlavních orgánů v těle a tím i celkovou vitalitu těla. Mají pozitivní účinky nejen na psychiku, ale i na fyzickou kondici člověka.

Fitness čaje jsou baleny ve speciálně vyvinutém čajovém sáčku ve tvaru pyramidy. Tento čajový sáček ve tvaru pyramidy zajistí vodě maximální možné volné proudění přes jeho mikrootvory. Fitness čaje nepoužívají běžné papírové sáčky, ale sáčky, které jsou vyrobené z biologicky rozložitelných látek. Přípravou čaje v těchto speciálních fitness sáčcích dostaneme z čaje opravdu ten nejlepší a nejzdravější čajový extrakt.

Balení obsahuje 15 sáčků po 2,5 gramech čaje v jednom sáčku.

Fitness Tea B-fit ™ je vytvořen pro aktivní lidi. Tato unikátní čajová směs Vám dodá mnoho energie pro Vaše každodenní aktivity a podpoří Váš zdravý životní styl.

Fitness Tea B-young ™ je vytvořen pro lidi, kteří chtějí zůstat mladí. To vše díky unikátnímu zastoupení přírodních látek a velkému množství cenných antioxidantů.“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská

“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková