O nás

Shoda náhod dovedla nás, dva plzeňáky, až ke kávě FITNESS COFFEE®. Seznámili jsme se na universitní půdě, odkud se naše profesní cesty na rozdíl od těch soukromých rozdělily na pár let a to proto, aby se zas mohly za několik let spojit a zúročit. Oba velmi rádi cestujeme. Naší oblíbenou destinací je Itálie a to především pro italskou kuchyni, italský design, italskou módu a italské cappuccino.

 

Jelikož mužská část našeho týmu tráví jakýkoliv volný čas aktivně sportem, zejména v posilovně, a ženská část je milovníkem kvalitní kávy, byli jsme italskou kávou FITNESS COFFEE® přímo nadšeni.  V návaznosti na skutečnost, že káva je jednou z nejprodávanějších komodit na světě a fitness styl života je trendem budoucnosti, napadlo nás nenechat si tento skvělý nápoj obohacený o 16 léčivých bylin jen pro sebe, ale nabídnout ho všem v České republice a na Slovensku.

 

Káva FITNESS COFFEE® díky své patentové receptuře bez konzervačních látek prokazatelně dodává energii, zrychluje metabolismus, odstraňuje zažívací potíže, podporuje hubnutí a hlavně výborně chutná. Od konce roku 2010 se tak začal rozšiřovat okruh našich věrných zákazníků, kteří ochutnali kvalitní kávu FITNESS COFFEE® a nedají na ní dopustit.

 

Dnes se rozšířil náš sortiment o další fitness produkty a my jsme na ně velmi hrdí.

 

Monika a Václav“Fitness ječmen o páté je mým denním rituálem.”

Barbora Kroupová

“Sensualcaffé mi dodává chuť pro celou noc!”

Jan Ticháček

“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková

“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská