O nás

Shoda náhod dovedla nás, dva plzeňáky, až ke kávě FITNESS COFFEE®. Seznámili jsme se na universitní půdě, odkud se naše profesní cesty na rozdíl od těch soukromých rozdělily na pár let a to proto, aby se zas mohly za několik let spojit a zúročit. Oba velmi rádi cestujeme. Naší oblíbenou destinací je Itálie a to především pro italskou kuchyni, italský design, italskou módu a italské cappuccino.

 

Jelikož mužská část našeho týmu tráví jakýkoliv volný čas aktivně sportem, zejména v posilovně, a ženská část je milovníkem kvalitní kávy, byli jsme italskou kávou FITNESS COFFEE® přímo nadšeni.  V návaznosti na skutečnost, že káva je jednou z nejprodávanějších komodit na světě a fitness styl života je trendem budoucnosti, napadlo nás nenechat si tento skvělý nápoj obohacený o 16 léčivých bylin jen pro sebe, ale nabídnout ho všem v České republice a na Slovensku.

 

Káva FITNESS COFFEE® díky své patentové receptuře bez konzervačních látek prokazatelně dodává energii, zrychluje metabolismus, odstraňuje zažívací potíže, podporuje hubnutí a hlavně výborně chutná. Od konce roku 2010 se tak začal rozšiřovat okruh našich věrných zákazníků, kteří ochutnali kvalitní kávu FITNESS COFFEE® a nedají na ní dopustit.

 

Dnes se rozšířil náš sortiment o další fitness produkty a my jsme na ně velmi hrdí.

 

Monika a Václav“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská

“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková