Porovnání Fitness ječmene s ostatními nápoji z ječmene

V případě, že bychom chtěli porovnat náš produkt FITNESS BARLEY® a dnes již na trhu dobře známý zelený „mladý“ ječmen, porovnáváme dva naprosto jiné zdraví prospěšné produkty.

Již první a nejzřetelnější rozdíl mezi oběma ječmeny je v samotném srdci produktu, z něchož je vyráběn. FITNESS BARLEY® je vyráběn z prémiových organických zrn praženého italského ječmene, který je pěstován na vybraných předem určených polích s kvalitním zemním podkladem, které jsou určeny pro pěstování organických plodin. Dále je sklízen v pravý čas, následně opracován a upražen v Itálii. Příprava nápoje z FITNESS BARLEY® je tepelná, podobně jako u kávy, ale lze jej pít i jako studený po vychladnutí při zachování totožné kvality. Pro náš FITNESS BARLEY® jasně hovoří jeho lahodná cereální chuť.

Zelený „mladý“ ječmen a jeho dostupné druhy na našem trhu jsou vyráběny ze zelených lístků mladého ječmene. Po sklizení jsou listy opláchnuty a následuje vylisování. Dále se produkt suší,čímž vznikne prášek pro přípravu zeleného ječmene. Proces je podobný procesu výroby instantní kávy. Příprava nápoje je za studena, zalitím studenou vodou. Zelený „mladý“ ječmen je zajisté kvalitním produktem pro posílení lidského zdraví bohatý na minerály, živiny a další látky, podobně jako náš fitness ječmen. Jedná se však o rozdílné produkty.“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská

“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková