SENSUALCAFFÉ®

Sensualcaffé® neboli „káva vášně“ je první patentovaná italská mletá káva o hmotnosti 250 g, která je určena pro vášnivější a smyslnější partnerský život. Káva Sensualcaffé® při pravidelné konzumaci pomůže k intenzivnějšímu prožití intimní chvíle. Náš každodenní život je plný stresu a našeho volného času pro chvilky ve dvou je méně a méně. Káva Sensualcaffé®  je považována za nápoj, který má pozvednout energii těla a očistit mysl, takže si Vy i Váš partner můžete vychutnat svoje intimní chvilky o něco intenzivněji.

 

Káva Sensualcaffé®  díky svému patentovaném složení a obsahu unikátních bylin podporuje zdravý životní styl. Svými účinky podporuje jak fyzické tak psychické naladění a uvolnění těla a mysli. Káva Sensualcaffé® svým složením podporuje krevní cirkulaci. 2-3 šálky denně kávy Sensualcaffé® (doporučujeme po snídani a po po obědě) se na Vás projeví vyšší energií, uvolněním a vyšší vášnivostí při vašich intimních chvilkách. Káva Sensualcaffé® je bezpečná a zdravá, nenahrazuje však žádný z nesčetných „zázračných“ jednorázových přípravků s obsahem afrodiziak. Káva Sensualcaffé® při pravidelné konzumaci prospívá vášnivějšímu a smyslnějšímu intimnímu životu. Káva Sensualcaffé® je kávou pohody a intimnosti pro Vás a Vašeho partnera.

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávku 2-3 šálků kávy Sensualcaffé®. Vzhledem k tomu, káva že obsahuje kofein v množstvím podobném jako tradiční káva, buďte opatrní při každodenním užívání dalších přípravků obsahující kofein. Předtím, než začnete užívat jakékoliv funkční potraviny, poraďte se se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Než začnete užívat jakýkoliv rostlinný přípravek, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem nebo lékařem, pokud máte nějaké další zdravotní potíže, alergie (především na rostliny), nebo pokud užíváte jiné léky, nebo jiné rostlinné doplňky pro zdraví. Sensualcaffé®  nemusí být vhodné pro některé osoby. Některé bylinky totiž mohou způsobit nežádoucí účinky (např. nedoporučujeme užívat  Sensualcaffé®  u osob, které již trpí vysokým krevním tlakem). Nedoporučujeme užívat Sensualcaffé® během těhotenství, při kojení a osobám mladším 18-ti let. Tento produkt není určen k diagnóze, léčení nebo předcházení jakékoliv nemoci.

 

Prohlášení:

Výrobek zde popsaný jsou v souladu s vyhláškou italského ministerstva zdravotnictví N. 24 z 3.1.2001 (a její následné další úpravy) spojené s maximálním tolerovaným množstvím reziduí účinných látek v potravinách.

Úroveň radioaktivity, jsou v mezích stanovených v nařízení EHS a italské (směrnice EHS č. 3954/87): 600 Bq / kg (16,2 NCI / kg).

Bakterií a těžkých kovů obsahuje Sensualcaffé®  méně než požadují limity schválené na kávu, léčivých bylin a koření podle  DPR n. 470 16/02/1973 a Evropského lékopisu 5.0 (leden 2005).

Prohlašujeme, že žádné složky nebyly ošetřeny na gamma-ray a nebyly ošetřeny ethylenoxidem.

Dále prohlašujeme, že uvedený produkt neobsahuje přísady uvedené v příloze 3-bis směrnice 2003/89/CE, neobsahuje přídatné látky, rozpouštědla, jež jsou uvedeny v příloze 3A Směrnice 2003/89/CE.“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková

“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská