Účinky

Unikátní směs kávy a 16 přírodních bylin Vám napomůžou:

 • k urychlení metabolismu,
 • k redukci hmotnosti,
 • k urychlení svalového zotavení,
 • ke zvýšení energie,
 • k očištění Vašeho těla od škodlivých látek jako jsou volné radikály a to díky vysokému obsahu antioxidantů a směsi unikátních bylin a
 • k vytvoření ochranného štítu ve Vašem těle před škodlivými látkami.

Vědecká studie

V nezávislé vědecké studii zpracované ve Švédsku (Dr. Carlmark, / Dr. Nylander,) bylo prokázáno, že káva FITNESS COFFEE® obsahuje jednoznačně vyšší množství antioxidantů ve srovnání s jinými nápoji, které jsou známé pro svoji bohatost na antioxidanty.

„Káva FITNESS COFFEE® obsahuje až o 300% více antioxidantů než zelený čaj“.

#

Test redukce váhy

Účinky redukce váhy při dlouhodobé konzumaci kávy FITNESS COFFEE® byly testovány v USA na více než 150 dospělých fyzicky aktivních osobách, které byly požádány, aby vyměnily šálek běžné kávy za šálek FITNESS COFFEE® a zařadily tuto kávu do své každodenní životní rutiny. Test byl prováděn v průběhu tří měsíců. Účastníci testu začali pít kávu FITNESS COFFEE® 3x denně beze změny jakýchkoliv svých sportovních návyků, cvičebního režimu anebo nových aktivit.

Aniž by se u účastníků testu jakkoliv změnil denní dietní anebo cvičební režim, po provedeném testování zaznamenalo 83% účastníků (rozsah viz níže) úbytek na své váze, a to proto, že konzumace 2-3 šálků denně odpovídá 200 „spáleným kaloriím“.

 • 46% účastníků zaznamenalo úbytek na váze v rozmezí 1kg až 2kg
 • 30% účastníků zaznamenalo úbytek na váze v rozmezí 2kg až 4kg
 • 4% účastníků zaznamenalo úbytek na váze 5kg
 • 3% účastníků zaznamenalo úbytek na váze 6kg
 • žádný z účastníků nezaznamenal zvýšení váhy

Účinnost redukce hmotnosti  u kávy FITNESS COFFEE® se projevuje za podmínky dostatečné denní pohybové aktivity a dodržování zdravého životního stylu. Káva  FITNESS COFFEE® není prostředkem na hubnutí, nýbrž pomocníkem a umocňovatelem redukčního efektu hmotnosti.

Nejen hubnutí ale hlavně zdraví prospěšná káva

Tím, že vyměníte svou běžnou kávu za kávu FITNESS COFFEE® budete mít možnost získat výhody mnoha multivitamínů, extra antioxidačních doplňků a nadále možnost pít kávu, která Vám pomůže k celkové vitalitě. Poseďte u šálku FITNESS COFFEE®, která Vám dodá energii, pomůže s žaludečními problémy a očistí organismus od škodlivých látek.

Zveme Vás k ochutnání a vyzkoušení kávy FITNESS COFFEE® a těšíme se na Vaše výsledky, kterých docílíte zahájením svého dne posezením u šálku FITNESS COFFEE® ve spojení s vyváženou stravou a cvičením.“Fitness ječmen o páté je mým denním rituálem.”

Barbora Kroupová

“Sensualcaffé mi dodává chuť pro celou noc!”

Jan Ticháček

“Jsem ráda, že je na trhu zdravá káva.”

Pavla Chvalovská

“Soupeřky si nevybírám, ale tuhle kávu ano.”

Jarmila Ptáčníková